Faktoring dla nowych firm

Faktoring dla nowych firm – finansowanie dla Twojej firmy

Faktoring online przedsiębiorca z fakturą

Dowiedz się więcej!

Klikając przycisk "Proszę o kontakt" Wyrażam zgodę na używanie przez telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla marketingu bezpośredniego produktów własnych Sanfaktoring Sp. z o.o., zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800). Oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o dobrowolności wyrażenia powyższej zgody oraz o możliwości jej odwołania w każdym czasie.

Pojawił się pomysł na biznes. Teraz czas na realizację. Po badaniu rynku wiesz, że Twoja koncepcja się sprawdzi. Ale każdy start bywa trudny, dlatego poszukujesz partnera. Nie rozglądaj się zbyt daleko. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem. Zacznij współpracę z San Faktoring.

Sytuacja nowych firm

Każdy, kto rozpoczyna przygodę z własnym biznesem natknął się na zdanie „kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana”. To zdanie idealnie obrazuje sytuację, w której znajdują się osoby startujące nową firmą. Pomimo wnikliwego badania rynku, na co dzień mierzą się z problemami trudnymi do przewidzenia. Przedsiębiorcy podejmują współpracę z kontrahentami, których nie znają. Ich relacja biznesowa dopiero się buduje. W związku z tym ciężko mówić o zaufaniu. Nie sposób przewidzieć, jak kontrahenci zachowają się, kiedy nadejdzie czas opłacenia faktur za usługę lub towar. Już sam start z nowym biznesem zazwyczaj pochłania spore nakłady finansowe. Czy w tej sytuacji możesz sobie pozwolić na zator w postaci nieopłaconych faktur? Być może posiadasz zaplecze finansowe, które pokryje chwilowy brak. Pytanie brzmi: na jak długo starczy Ci pieniędzy? Podobne sytuacje gaszą zapał biznesowy właścicieli nowych firm. Istnieją jednak rozwiązania, które są dobrym wsparciem na start.

Umiesz liczyć, licz na faktoring

Termin opłacenia faktury przez kontrahenta dawno już minął. Każdy Twój telefon kończy się zapewnieniami, że płatność zostanie dokonana. To błędne koło pociąga Twoją firmę na dno. Problemy finansowe sprawiają, ze zaczynasz szukać rozwiązania. Ze względu na brak historii firmy, bank odmawia finansowania. Dlatego skorzystaj z pomocy San Faktoring. U nas nie musisz wykazać się zdolnością kredytową. Wystarczającym pokryciem są faktury i weksel własny. Udzielimy Ci pomocy, która w opisanej sytuacji oznacza Twoje „być albo nie być”. Faktoring to rozwiązanie, które przywróci płynność finansową Twojej firmie niezależnie od tego, jak długi masz staż na rynku. Rozpoczęcie współpracy z San Faktoring to minimum formalności. Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie. Sytuacja finansowa Twojej firmy zmieni się w ciągu doby. Te 24 godziny wystarczą, żebyśmy zweryfikowali dokumenty i przesłali gotówkę wprost na Twoje konto.

Faktoring nowych firm – możliwości

Faktoring to doskonałe narzędzie do zarządzania wierzytelnościami w Twojej firmie. Wśród najczęściej wybieranych rozwiązań pojawia się faktoring z regresem. Dzięki niemu uzyskasz finansowanie faktur, monitorowanie należności oraz weryfikację Twoich kontrahentów. W tym miejscu pojawia się zazwyczaj pełne niepokoju pytanie. Czy faktoring dla nowych firm to dobry pomysł? Przedsiębiorcy nieposiadający relacji z kontrahentami zwyczajnie boją się korzystać z podobnych usług. Strach przed utratą potencjalnego klienta jest tak silny, że nie interesują się faktoringiem. A to błąd. Wśród licznych rodzajów tej usługi istnieje tak zwany cichy faktoring. To nic innego, jak działanie w interesie faktoranta (przedsiębiorcy), które wyklucza informowanie dłużnika o sprzedaży zalegającej faktury. Dzięki temu korzystanie z tej usługi nie będzie odebrane jako przejaw braku zaufania z Twojej strony.

Faktoring krok po kroku

Jak faktoring wygląda w praktyce? Właściciel nowej firmy świadczy usługę lub sprzedaje towar, za które wystawia kontrahentowi fakturę. Elementem kluczowym jest termin płatności. Data ta nie oznacza, że przedsiębiorca musi czekać na płatność. Wystarczy, że prześle skan lub zdjęcie faktury do faktora (San Faktoring). Wszystko odbywa się zdalnie – sprawdź faktoring online. Po otrzymaniu dokumentu, nasza firma przeprowadza weryfikację. Jeżeli jej wynik będzie pozytywny, pieniądze wypłacimy bezpośrednio na Twoje konto. Wszystko odbędzie się w 24 godziny. Jest to czas, w którym zyskasz bezpieczeństwo finansowe, zdejmiesz ze swoich barków problemy związane z zaległymi fakturami i odnajdziesz biznesową równowagę.

Zaczynasz w biznesie? Faktoring dla nowych firm, to doskonałe narzędzie, którym powinieneś się zainteresować!

Zagłosowało: 2 średnia: 5

SPÓJRZ JAKIE TO PROSTE